Okulary do czytania ICON SEE

Oferta Medsolution została wzbogacona w nowatorskie rozwiązanie do czytania – linię markowych okularów ICON SEE australia reading glasses. Okulary ICON SEE zostały zaprojektowane zgodnie z obecnymi na rynku okularowym trendami – model męski (i104) to klasyczna, uniwersalna prostokątna oprawa, natomiast model damski (i103) nawiązuje do najmodniejszego obecnie stylu vintage. Oba modele dostępne są w pięciu wyrazistych kolorach w wersji matowej, dzięki temu nawet przy częstym zakładaniu i zdejmowaniu okularów na ich powierzchni nie pozostają ślady palców. Każda oprawa została ręcznie wykonana ze szczególną dbałością o detale.

ICON SEE gwarantują maksimum wygody i komfortu użytkowania. Okularów do czytanie nie używa się stale dlatego zauszniki w okularach ICON SEE zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby w bardzo wygodny sposób można było zawiesić je na szyi wtedy, kiedy ich użytkowanie nie jest konieczne. Ponadto zauszniki posiadają wyprofilowane końcówki, w których bezpiecznie można zamontować łańcuszek lub sznureczek do okularów.

okulary-do-czytania-icon-see-reaging-glasses

okulary-do-czytania-icon-see-reaging-glasses-2

Każdy model wyposażony został w efektowne filcowe etui kolorem dopasowane do oprawy. Etui skutecznie zabezpiecza okulary przechowywane w torebce, samochodzie czy kieszeni a jednocześnie może stanowić modny dodatek. Okulary dostępne są w pięciu mocach od +1.0D do +3.0D co 0.50D.

ICON SEE to produkt służący jako pomoc doraźna TYLKO do czytania w sytuacjach kiedy klient potrzebuje szybkiego środka pomocy w widzeniu bliży i nie należy stosować ich stale. Nie wolno także stosować ich w czasie prowadzenia pojazdu lub na solarium. Nie powinny być też używane przez osoby poniżej 16 roku życia.