ICON SEE BeSun

Z roku na rok coraz większą grupę klientów kategorii optycznej stanowią osoby ze starczowzrocznością. Okulary BE SUN marki ICON SEE® to innowacyjne rozwiązania właśnie dla presbiopów. Stanowią połączenie okularów do czytanie z okularami słonecznymi.

To dzięki okularami BE SUN możesz przeczytać swoją ulubiona książkę leżąc na wakacyjnym leżaku. Nowoczesny design w połączeniu z unikalną konstrukcją zauszników pozwala każdemu presbiopowi wygodnie korzystać z doraźnej pomocy optycznej i kreować oryginalny styl. ICON SEE® gwarantują uzyskanie maksimum wygody i komfortu użytkowania wraz z atrakcyjnym wyglądem. Okularów BE SUN nie używa się stale, dlatego zauszniki w okularach BE SUN marki ICON SEE® zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby w bardzo wygodny sposób można było zawiesić je na szyi wtedy, kiedy ich użytkowanie nie jest konieczne. Ponadto zauszniki posiadają wyprofilowane końcówki, w których bezpiecznie można zamontować łańcuszek lub sznureczek do okularów. Każdy model wyposażony został w efektowne filcowe etui kolorem dopasowane do oprawy. Etui skutecznie zabezpiecza okulary przechowywane w torebce, samochodzie czy kieszeni a jednocześnie może stanowić modny dodatek.

Marka ICON® to bezkompromisowa linia okularów, w których najnowsze trendy mody muszą iść zawsze w parze z najwyższą jakością produktu – tej idei pozostajemy wierni.

Jeżeli chciałbyś wzbogacić swoje portfolio o niepowtarzalne okulary do czytania ICON SEE®, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.