Gotowe okulary do czytania ICON SEE Frameless

Okulary ICON SEE Frameless charakteryzuje ultra lekka konstrukcja oraz subtelny design. Oprawy zostały wykonane z hipoalergicznego materiału, który gwarantuje komfort i bezpieczeństwo stosowania każdemu użytkownikowi. ICON Reading gwarantują całkowitą dyskrecję, bo na pierwszy rzut oka soczewki są niewidoczne. ICON Reading to doskonale rozwiązanie dla osób, które potrzebują okularów do czytania, ale nie chcą zmieniać swojego wyglądu. Niewidoczne soczewki połączono z delikatnymi zausznikami w modnych, żywych kolorach. Taki rozwiązanie gwarantuje, że ICON Reading to model pozostający w zgodzie z aktualnymi trendami w modzie okularowej. Dostępne są dwa modele okularów: damski (i101) z soczewką o delikatnym, owalnym kształcie oraz męski (i102) z soczewką w kształcie prostokąta.

icon reading okulary do czytania

Każda para okularów posiada ergonomiczne etui, które skutecznie chroni okulary podczas przechowywania ich w kieszeni, torebce czy  schowku samochodu. Okulary dostępne są w mocach od +1.00D do +4.00D co 0.50D.

ICON Reading to produkt służący jako pomoc doraźna TYLKO do czytania w sytuacjach kiedy klient potrzebuje szybkiego środka pomocy w widzeniu bliży i nie należy stosować ich stale. Nie wolno także stosować ich w czasie prowadzenia pojazdu lub na solarium. Nie powinny być też używane przez osoby poniżej 16 roku życia.