lensVision® – pielęgnacja soczewek dla każdego

Grupa produktów lensVision oferuje wielofunkcyjne płyny pielęgnacyjne, o właściwościach spełniających oczekiwania każdego użytkownika soczewek.

lensVision MPSol2 to uniwersalny preparat przeznaczony do pielęgnacji wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. Skutecznie czyści, dezynfekuje i odbiałcza zarówno klasyczne soczewki wykonane z materiału hydrożelowego, jak i nowoczesne soczewki silikonowo-hydrożelowe. Do każdego płynu dołączony jest pojemnik do przechowywania soczewek, którego systematyczna wymiana pojemnika dodatkowo ułatwia dbanie o higienę i utrzymanie soczewek w czystości.

Osobom o szczególnie wrażliwych oczach polecamy niezwykle delikatny płyn pielęgnacyjny lensVision Unique. Jest to preparat o doskonałych właściwościach czyszczących, który dodatkowo intensywnie je nawilża dzięki zwartości składnika nawilżającego naturalnie występującego w filmie łzowym, jakim jest Hialuronianu Sodu. Zawartość naturalnej substancji nawilżające jest gwarancją bezpiecznej pielęgnacji soczewek dla nawet najbardziej wrażliwych oczu. Specjalnie opracowany skład płynu lensVision Unique gwarantuje ochronę soczewek i oczu zapewniając nieosiągalny dotychczas komfort noszenia wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, również silikonowo-hydrożelowych.

lens Vision Unique

lensVision MPSol